Brancoveanu Apartament'S

Brancoveanu Apartament'S Bukarest, som ligger cirka 25 minuters gångavstånd från Tineretului-parken, erbjuder Wi Fi. Den här lägenheten har ett behändigt läge, 7 km från tågstationen Norra och några meter bort från Marie Curie akutsjukhus för barn.

Brancoveanu Apartament'S har förrådsutrymme och klädloge samt utsikt över trädgården. I den här lägenheten finns en bidé, en separat toalett och en dusch för din komfort. I badrummet finns dessutom badrockar, badlakan och handdukar.

Brancoveanu Apartament'S erbjuder gästerna tillgång till ett komplett kök, där de kan laga sina egna måltider.

Lägenheten ligger bara 650 m från tunnelbanestationen Constantin Brancoveanu och cirka 15 minuters bilfärd från Rumänska Ateneum. Caru' cu bere ligger 4 km från boendet. Du kommer att befinna dig ganska nära busshållplatsen Spitalul de Copii.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Brancoveanu Apartament'S Bukarest
Garsoniera Brancoveanu Spital Copii Marie Sklodowska Curie
Mobilpris

Garsoniera Brancoveanu Spital Copii Marie Sklodowska Curie

9.5
Exceptionellt 37 recensioner
108 m från boendet
USD 61 USD 55
per natt
Rbg Apartament
Mobilpris

Rbg Apartament

7.8
Bra 51 recensioner
1.2 km från boendet
USD 71 USD 64
per natt
Studio D&G - Cozy Place
Mobilpris

Studio D&G - Cozy Place

9.9
Exceptionellt 56 recensioner
1.3 km från boendet
USD 48 USD 43
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Henri Coanda internationella flygplats
    23 km

    Tågstationer

    The North Train Station
    7 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • Portvakt reception
    • Säkerhet
    • Bagageförvaring
    • Valutaväxling
    • Affärer/kommersiell service
    • Välkomstdryck

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    Företagstjänster

    • Fax-/fotokopiering

    För barn

    • Barnsängar
    • Bordsspel

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Klädkammare
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV
    • Radio väckarklocka

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:30
    Utcheckning: från 05:00 till 11:00
    Licensnummer38482
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Brancoveanu Apartament'S?
      Populära sevärdheter nära Brancoveanu Apartament'S inkluderar bland annat Caru' cu bere, Tineretului-parken, Rumänska Ateneum.
    • Vilka bekvämligheter på rummet finns på Brancoveanu Apartament'S?
      Gästerna på Brancoveanu Apartament'S kan njuta av en bekväm vistelse med luftkonditionering, tvättmaskin och ljudisolerade väggar, samt plattskärms-TV.
    • Kommer vi att njuta av utsikten från vårt rum på den här lägenheten?
      Ja, rummen på den här lägenheten har utsikt över trädgården.
    • Vilka bekvämligheter har Brancoveanu Apartament'S för affärsresenärer?
      Brancoveanu Apartament'S har en rad bekvämligheter för affärsresenärer, bland annat kopiator.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Henri Coanda internationella flygplats
    23 km

    Tågstationer

    The North Train Station
    7 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Brancoveanu Apartament'S Bukarest

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng